O nas

EXPLICO Kancelaria Radców Prawnych została założona w 2012 roku przez radcę prawnego Marcina Horoszewskiego. Od sierpnia 2018 r. kancelarię prowadzą radca prawny Marcin Horoszewski oraz radca prawny Mateusz Sitko.

Siedzibą Kancelarii jest Białystok, jednak zespół radców prawnych zapewnia obsługę prawną Klientom nie tylko na terenie województwa podlaskiego, ale również w całej Polsce.

 

W swoim działaniu Kancelaria kieruje się pasją i profesjonalizmem. Kancelaria zapewnia wysoki poziom świadczonych usług i nowoczesny sposób komunikowania się z Klientem. Kancelarię cechuje rzetelność i zaangażowanie w powierzone jej sprawy. Priorytetem Kancelarii jest znalezienie dobrego i skutecznego rozwiązania oraz zapewnienie Klientom profesjonalnego i uczciwego podejścia do problemu

Z usług Kancelarii korzystają zarówno klienci indywidualni, jak też przedsiębiorcy. W ramach obsługi prawnej Kancelaria zapewnia klientom indywidulanym pomoc praktycznie w każdej sferze życie. Podmiotom korporacyjnym i pozostałym przedsiębiorcom – doraźne doradztwo, jak też stałą opieką prawną nad podejmowanymi przez nich działaniami.

 

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach odszkodowawczych. Z naszego doświadczenia wynika, że Klienci, którzy są reprezentowani przez profesjonalnych pełnomocników (radców prawnych) uzyskują wyższe odszkodowania i zadośćuczynienia niż Ci, reprezentujący swoje interesy samodzielnie lub przez firmy odszkodowawcze

 

Kancelaria zapewnia swoim Klientom pomoc i doradztwo po wystąpieniu szkody. Przeprowadzamy wszechstronną analizę prawną sytuacji, w jakiej znalazł się nasz Klient, by jak najlepiej zabezpieczyć jego interesy. Wskazujemy jakie są szanse na dochodzenie odszkodowania w toku postępowania przed ubezpieczycielem oraz sądem. Prowadzimy postępowania przed zakładami ubezpieczeń (postępowanie przedsądowe), negocjując wysokość otrzymywanych odszkodowań (większa część prowadzonych przez nas spraw zakończyła się ugodą, jeszcze przed wszczęciem postępowania sądowego). Posiadamy doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań powstałych w wyniku kolizji i wypadków drogowych (reprezentujemy kierowców, pasażerów, pieszych, rowerzystów i innych uczestników ruchu, sprawców i poszkodowanych).